poznaj nas

Jacek „Jacula” Bogucki

STUFF INSTRUCTOR PADI

INSTRUKTOR TEC DEEP

INSTRUKTOR EFR

Zacząłem nurkować prawie 10 lat temu, namawiany przez mojego kolegę, który był w trakcie kursu OWD. Nie byłem do tego przekonany do samego końca, nawet podczas oglądania filmu z pierwszych zajęć Open Water Diver PADI podczas przygotowania do tak zwanego „intra”, ale obejrzałem, dopasowałem sprzęt i się umówiłem za dwa dni na basen. Na basenie się ubrałem w sprzęt, z instruktorem wskoczyłem do wody i …. się zaczęło. Już wtedy się przekonałem i wiedziałem że to będzie moją pasją.

Zmieniłem szkołę nurkową nie ze względu na jakość szkolenia, bo wtedy nie miałem o tym pojęcia, tylko ze względu na lokalizację. Po wyjściu z każdych zajęć nie mogłem się doczekać następnych. Nawet namówiłem swojego instruktora, żebyśmy pojechali „zamknąć” kurs na początku kwietnia, co mi odradzał ze względu na zimną wodę.

I od tego momentu prawie każdy weekend spędzałem w wodzie. Wyjeżdżając ze swoim instruktorem i jego ekipą z centrum nurkowego rozwijałem się nurkując samemu i podnosząc swoje kwalifikacje nurkowe. W tamtym czasie poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi przyjaźnię się do dzisiaj oraz współpracuje.

Jacek Bogucki na Facebook

Paweł „Rudy” Rudnicki

assistant INSTRUCTOR PADI

INSTRUKTOR trener efr

INSTRUKTOR dan