zawansowany kurs nurkowania – aowd

Zaawansowany kurs nurkowania AOWD (Advanced Open Water Diver) to kolejny krok w nurkowaniu z PADI. Postawiliście pierwsze kroki, zaczęliście nurkować i poznawać podwodny świat, ale stwierdziliście że czegoś Wam nadal brakuje. Z różnych stron docierają do was opowieści od bardziej doświadczonych kolegów o ich nurkowaniach. Opowieści o wrakach, przepięknych stworzeniach żyjących pod wodą oglądacie zdjęcia i filmy zrobione przez innych. Szukacie swojej drogi nurkowej.

Ten kurs daje Wam możliwość spróbowania różnego rodzaju nurkowań. Dzięki niemu zasmakujecie nurkowań głębokich, nawigacyjnych, nocnych, wrakowych i wielu wielu innych, jakie sobie tylko wybierzecie. Będziecie mogli zanurzyć się pod wodę z aparatem lub kamerą i przekonać się, czy ta forma nurkowania wam pasuje.

Harmonogram kursu:
  • 5 nurkowań na wodach otwartych

 

Wymagania:
  • minimalny wiek: 15 lat lub 10 lat dla Junior Advanced Open Water Diver
  • Certyfikat PADI OWD lub certyfikat innej organizacji nurkowej pozwalającej nurkować bez instruktora.

 

Cena kursu:

900 zł

Cena zawiera:
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat

 

Cena nie zawiera:
  • dojazdu i pobytu na wodach otwartych

 

Co daje kurs?

Po pomyślnie ukończonym kursie otrzymujesz międzynarodowy certyfikat PADI Advanced Open Water Diver. Upoważnia on do nurkowania na całym świecie na głębokość do 30 m. Kurs ten pokazuje różne rodzaje nurkowania i już na tym etapie, może pomóc w określeniu swojej ścieżki nurkowej.

 

Najbliższy termin:

18 kwietnia 2019